| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 194 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, kultura, kutilství, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | komedie, dokumentární, horory, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, mexická |
| Barva: | červená, zelená |
| Nápoj: | pivo |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 38 let |
| Váha: | do 90 kg |
Pouze pro registrované