| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, kulturistika, fitness |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 46 do 57 let |
| Výška: | od 183 do 200 cm |
| Váha: | od 83 do 120 kg |