| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 167 cm |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, móda |
| Filmy: | akční, dokumentární |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 58 do 68 let |
| Výška: | od 175 do 190 cm |
| Váha: | od 80 do 110 kg |