| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 158 do 169 cm |