| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 170 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky |
| Hudba: | pop, country |
| Sporty: | plavání, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, tulipány, luční květiny, konvalinky, fialky |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo, míchané nápoje |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 22 do 24 let |
| Výška: | od 180 cm |