| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, folk, elektronická hudba, jazz, soul |
| Sporty: | plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 38 do 59 let |
| Výška: | od 150 do 178 cm |
| Váha: | od 40 do 65 kg |