| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Filmy: | akční, komedie |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá, zelená, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 18 do 19 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |