| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, jídlo |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Barva: | černá |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Výška: | od 160 do 165 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |