| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, počítače, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 160 cm |