| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 35 do 47 let |
| Výška: | od 158 do 180 cm |
| Váha: | od 49 do 56 kg |