| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 66 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, fotografování |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, běh |
| Kuchyně: | asijská |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 32 do 49 let |
| Váha: | do 80 kg |