| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, pop |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 18 do 60 let |
| Výška: | od 100 do 190 cm |
| Váha: | od 20 do 120 kg |