| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 21 do 40 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 90 kg |