| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, kultura, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | komedie, dokumentární |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | fotbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Květiny: | růže, gerbery, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 53 do 60 let |
| Výška: | od 155 do 165 cm |
| Váha: | od 45 do 60 kg |
Pouze pro registrované