| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | cestování, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, fotografování, sběratelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, country, jazz |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, míchané nápoje |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 50 do 75 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |