| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kutilství, počítače, ruční práce |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Barva: | modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |
Pouze pro registrované