| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, historické, drama |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal |
| Kuchyně: | česká, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, červená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | byt, chata |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Výška: | od 145 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 150 kg |