| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 125 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, rock, pop, country |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | do 47 let |
| Výška: | do 173 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované