| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, počítače, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, dokumentární, dobrodružné |
| Hudba: | folk, rock, metal |
| Sporty: | cyklistika, fotbal |
| Kuchyně: | česká, vegetariánská, veganská |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | slunečnice |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |