| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, pohádky, westerny, horory, dobrodružné, drama |
| Kuchyně: | asijská, česká, americká, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 41 let |
| Výška: | do 172 cm |