| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, sportovní střelba, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, modrá |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 46 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |
Pouze pro registrované