| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 56 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 42 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |