| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 191 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kutilství, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 35 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 60 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované