| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | -185 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | plavání, fotbal |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Výška: | od 160 do -180 cm |
| Váha: | do 80 kg |