| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební |
| Hudba: | pop, country, soul, funk, hip hop a rap |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 19 do 46 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 85 kg |