| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Koníčky: | cestování, sport, filmy a kino |
| Kuchyně: | česká |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 23 do 24 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 68 kg |