| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 33 do 43 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |