| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | hudba, knihy, počítače, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | rock, metal |
| Kuchyně: | asijská, česká, středomořská |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 40 do 55 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |