| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | rock, metal |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 40 do 58 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |