| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 91 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, sběratelství |
| Kuchyně: | česká |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 48 do 65 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 85 kg |