| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 115 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | folk, rock, country |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 38 do 49 let |
| Váha: | do 75 kg |