| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 158 do 168 cm |
| Váha: | od 65 do 85 kg |