| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, pop, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá, červená, modrá |
| Květiny: | růže, orchideje, luční květiny |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 18 do 99 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 120 kg |