| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, folk, country |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |