| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | kutilství |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá |
| Květiny: | karafiáty |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | alkohol |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 65 do 70 let |
| Výška: | od 150 do 165 cm |
| Váha: | od 70 do 85 kg |