| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop, country, metal |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Barva: | žlutá, červená, modrá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy |
| Nápoj: | čaj, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 70 do 75 kg |