| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, středomořská, mexická |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Váha: | do 80 kg |