| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, … |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 43 let |
| Váha: | do 70 kg |