| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 108 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, historické, horory |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, basketbal, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, červená, fialová, modrá, zelená, černá |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované