| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Kuchyně: | italská, indická, mexická |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |