| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | sport, knihy, kultura, filmy a kino, móda |
| Kuchyně: | mexická |
| Barva: | červená |
| Květiny: | karafiáty |
| Nápoj: | čaj |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 45 let |
| Výška: | od 158 do 160 cm |
| Váha: | od 50 do 62 kg |