| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Kuchyně: | asijská, česká, americká |
| Majetek: | auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované