| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 91 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky |
| Sporty: | volejbal, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované