| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | folk, rock, pop, country, metal |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, středomořská, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |