| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 150 cm |
| Váha: | 50 kg |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované