| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, ruční práce, sběratelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, středomořská |
| Barva: | fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, luční květiny |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 155 do 180 cm |
| Váha: | od 70 do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované