| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, dobrodružné |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 49 do 53 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |