| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 50 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká, italská, americká |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované