| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, horory, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Barva: | červená, modrá, černá, hnědá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |