| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport, knihy, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, rock, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 48 do 56 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | do 70 kg |